Płyn do chłodnic koncentrat niebieski

OPIS PRODUKTU

Do wszystkich marek i rodzajów samochodów

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

MA Professional Radiator Coolant Płyn do chłodnic, to nowoczesny płyn do chłodnic samochodowych, występujący w postaci – gotowej do użycia oraz skoncentrowanej, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Może być mieszany z innymi płynami do chłodnic wykonanymi na bazie glikolu etylenowego niezależnie od koloru.

Nowoczesny płyn do chłodnic samochodowych koncentrat, cechujący się wysokimi parametrami użytkowymi. Może być mieszany z innymi płynami do chłodnic wykonanymi na bazie glikolu etylenowego niezależnie od koloru. Zapewnia optymalną temperaturę pracy w każdych warunkach. Unikalna receptura chroni silnik przed przegrzaniem w okresie letnim oraz przed zamarznięciem płynu w układzie w okresie zimowym. Zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika przez cały rok. Działa do temperatury -35°C.

Do wszystkich rodzajów chłodnic. Produkt przeznaczony jest do stosowania w chłodnicach wykonanych z aluminium oraz innych stopów metali.

Pełna ochrona silnika. Specjalny pakiet dodatków antykorozyjnych i uszlachetniających zapobiega korozji układu chłodzenia zapewniając prawidłową pracę silnika przez wiele lat.

Certyfikat zgodności. Płyn do chłodnic MA Professional spełnia rygorystyczne normy amerykańskie ASTM D 3306 i ASTM D 2570 oraz normę PN-C 40007.

Najwyższa jakość płynu została potwierdzona certyfikatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Dostępne pojemności:

  • 61-106 Płyn do chłodnic koncentrat 1L
  • 61-109 Płyn do chłodnic koncentrat 5L

SPOSÓB UŻYCIA

Sposób użycia: Usuń stary płyn z układu chłodzenia, a następnie dokładnie wypłucz układ chłodzący czystą wodą lub specjalnym środkiem do płukania chłodnic. Napełnij układ nowym płynem do chłodnic do poziomu zalecanego przez producenta samochodu. Zazwyczaj jest on określany na zbiorniku wyrównawczym.

Uwaga: wymiany płynu w układzie chłodzenia silnika należy dokonywać zgodnie z zaleceniami serwisowymi producenta i tylko na „zimnym silniku”. Przed wymianą płynu zalecamy wypłukanie układu chłodzenia przy pomocy produktu 20-A47 PŁUKANKA CHŁODNICY MA Professional.

Rozcieńcz wyłącznie z wodą demineralizowaną w stosunku –

KONCENTRAT : WODA:

3:1 (temperatura krystalizacji) -64°C,

1:1 (temperatura krystalizacji) -35°C,

1:1,5 (temperatura krystalizacji) -25°C